O firmie

Początki

Firma powstała w 1991 roku. Siedziba firmy mieści się w Bierzglinku k. Wrześni.
Początek działalności to sprzedaż opału, a następnie poszerzenie asortymentu o nawozy oraz materiały budowlane. W 2001 roku jako pierwsza firma w zachodnio-środkowej Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży kotły centralnego ogrzewania na EKO groszek produkowane na licencji angielskiej.
Kotły sprzedajemy z dużym powodzeniem do dnia dzisiejszego. Przez wszystkie lata stopniowo zwiększaliśmy asortyment.Posiadamy szeroki wybór towaru.Towar dostarczamy do klientów specjalistycznymi środkami transportu. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę. Istnieje możliwość wykupienia towaru i jego magazynowanie. Wszystkie kleje, zaprawy, nawozy, styropian, folię, workowany węgiel itp. trzymamy tylko i wyłącznie w magazynie posiadamy auta wyposażone w systemy samowyładowcze szybka realizacja zamówieńpomoc i doradztwo przy zakupie towaru sprawna obsługa klienta

Teraźniejszość

Dziś jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się hurtownią budowlaną. Współpracujemy z wieloma uznanymi w branży kontrahentami i zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Dla Państwa wygody uruchamiamy własnie nowoczesny market budowlany. Zapraszamy na zakupy.

Nasi partnerzy

Client Name
Mapei
ADW
Lampy
Izolbet
Pozbruk
Wienerberg
Hydraulika
TechnoNicol
Stalco
Kaem
Elektryka
DenBraven
Hplush
Przybysz
Armatura
Pro
Drewnochron
Bondex
Panele
Amex
Dekoral
BlueDolphin
Płytki
Koło
Ceramika Color
Kludi
Valvex
Greinplast
Ursa
Dako
Voster
Drew-Holz
Simon-kontakt